Projekty graficzne – foldery, plakaty, katalogów

JUST Studio oferuje kompleksowe usługi z zakresu realizacji profesjonalnych prac graficznych. Projektowanie banerów reklamowych, wizytówek, banerów i innych elementów identyfikacji stanowi niezwykle istotną część naszego portfolio, a profesjonalny zespół grafików pracujący w naszym biurze dołoży wszelkich starań, aby przygotowane materiały spełniły wszelkie oczekiwania klientów. Realizujemy także zaawansowane projekty, jak np. wydawnictwa, prezentacje czy pełną identyfikację wizualną firmy. Wspieramy także przy organizacji oraz właściwym przebiegu targów, konferencji i innych eventów branżowych.

W ramach JUST Studio zaprojektujemy i wykonamy dla Państwa m.in:
- foldery,
- wizytówki,
- broszury,
- ulotki,
- logo,
- roll up-y i ścianki,
- plakaty i bilbordy,
- prezentacje,
- wydawnictwa,
- oznakowanie zewnętrzne i wewnętrzne,
- banery.

Każdy z wymienionych wyżej elementów stanowi integralną część identyfikacji wizualnej firmy, a zatem fundamentu jej funkcjonowania na rynku. Konsumenci znacznie łatwiej zapamiętują bowiem elementy graficzne, aniżeli tekst czy powtarzany w radiu czy telewizji slogan reklamowy. Dlatego właśnie tak ważne jest, aby identyfikacja wizualna firm była spójna, wyróżniała markę na rynku, a także charakteryzowała się wysoką jakością przygotowania.

Właściwie zaprojektowana identyfikacja wizualna pozwala również na szybkie i wygodne projektowanie wszelkich ulotek, broszur czy folderów. Przyjęte wzorce pozwalają bowiem na błyskawiczne zaaplikowanie ich do kolejnych projektów, a co za tym idzie, przygotowanie spójnego i charakterystycznego wizerunki firmy. To klucz do sukcesu we współczesnym, niezwykle konkurencyjnym i dynamicznym biznesowym świecie.

W ramach JUST Studio realizujemy wszelkie projekty graficzne w ścisłej współpracy z klientem. Naszym zadaniem jest poznanie jego potrzeb i biznesowych celów, a następnie projektowanie rozwiązań, które pozwolą jego firmie zbudować silną pozycję na rynku oraz w umysłach konsumentów. Na tym etapie planujemy zarówno kolorystykę i typografię, jak również schemat informacji zamieszczanych na przygotowywanych elementach graficznych - broszurach, ulotkach czy banerach.

Stworzone przez nas projekty trafiają następnie do akceptacji klienta. To właśnie wtedy konfrontujemy nasze pomysły z opiniami odbiorców i wdrażamy wszelkie zalecenia. Finalnym etapem jest to, co charakteryzuje wszystkie usługi reklamowe - wydruk i przekazanie gotowych materiałów do zadowolonego klienta.

Materiały, które realizujemy to nie tylko broszury czy foldery. Projektujemy także banery, roll-upy, ścianki czy plakaty. Podejmiemy się także przygotowania prezentacji multimedialnych, a także projektów oznakowania wewnętrznego i zewnętrznego, jak tabliczki na drzwi czy drogowskazy.

Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z proponowanych przez nas usług graficznych, zachęcamy do kontaktu. Chętnie wspomożemy Państwa w projektowaniu i realizacji wydruków ulotek, broszur czy innych elementów identyfikacji wizualnej firmy. Możecie Państwo znaleźć nas zarówno w mieście Łomianki, w którym mamy naszą siedzibę, jak również pod numerem telefonu +48 608 478 627 oraz mailem: studio@juststudio.eu

 

Identyfikacja wizualna firm