Projektowanie i wystrój wnętrz

Kompleksowy projekt wystroju wnętrz

Biuro projektowe o wieloletnim doświadczeniu tworzy dla Państwa aranżacje wszystkich rodzajów wnętrz, niezależnie od ich przeznaczenia (w domu, mieszkaniu, biurze). Modernizacja nawet najbardziej skomplikowanych pomieszczeń to dla nas prawdziwe pole do popisu. Niewielki pokój czy nieustawne mieszkanie ze skosami to wyzwania, które najbardziej lubimy. Nasi zleceniodawcy czynnie uczestniczą w tworzeniu projektów, ponieważ bierzemy pod uwagę wszelkie Państwa propozycje i konsultujemy każdą zmianę, którą należy nanieść w projekcie.

Wykonywaną pracę rozkładamy na kilka etapów:
1. uzgadniamy potrzeby klientów oraz sporządzamy inwentaryzację
2. tworzymy kilka projektów koncepcyjnych tak, aby klient mógł wybrać ten, który najbardziej odpowiada jego preferencjom. Plany te prezentują rozmieszczenie ścian działowych oraz zaopatrzone są w schematy lokalizacji poszczególnych mebli i urządzeń
3. wykonujemy prezentację techniczną projektu obejmującą szczegółowy plan sporządzony na podstawie propozycji, która została zaakceptowana przez zleceniodawcę. Projekt ten zawiera rozmieszczenie instalacji elektrycznych, hydraulicznych oraz punktów świetlnych, a także wejść niezbędnych do podłączenia sprzętu Audio/Video/RTV.

Nad pracami prowadzonymi na podstawie naszych projektów możemy roztoczyć nadzór autorski, jeśli tylko klient wyrazi takie życzenie.

Pozwoli to na bieżąco kontrolować sytuację i dopilnować, by wszystkie czynności realizowane były z godnie z założeniami.

Nadzór taki obejmuje:
- zapoznanie wykonawców z założeniami projektu
- kontrolę prac wykonawczych i ich zgodność z projektem
- rozwiązywanie na bieżąco problemów wynikłych w trakcie prac wykonawczych
- wprowadzanie zmian w projekcie, jeśli są one konieczne
- stały kontakt z jednostkami odpowiedzialnymi za wykończenie wnętrza

Autorski nadzór nad projektem umożliwia wprowadzanie na bieżąco koniecznych poprawek, co pozwala uniknąć opóźnienia prac budowlanych i remontowych. Dzięki niemu klienci mogą wprowadzić się do stuprocentowo wykończonego i w pełni wyposażonego mieszkania zgodnego z projektem, który zaakceptowali.

Siedzibą prowadzonego przez nas studia aranżacji wnętrz mieszkalnych oraz biurowych są mazowieckie Łomianki, jednak współpracujemy ze zleceniodawcami na terenie całej Polski. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla dobrego samopoczucia są komfortowo urządzone pomieszczenia czy to w mieszkaniu, czy też pracy, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze projekty spełniały wszystkie Państwa oczekiwania. Z tego samego względu uwzględniamy wszystkie osobiste uwagi naszych zleceniodawców, dając im poczucie współtworzenia nowej przestrzeni. Dzięki prowadzonym nadzorom prace nad inwestycją przebiegają szybko i sprawnie, z dotrzymaniem ustalonych terminów.

Cena:
Od 100 zł za uśredniony metr kwadratowy projektowanej powierzchni.
Nadzór autorski (min. 2h) 100 zł/h (każdy następny powyżej 6 nadzorów)

 

MATERIAŁY

Proponujemy profesjonalne systemy rozpinania tkanin na ścianach i sufitach

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

W naszych projektach stosujemy kamień naturalny, który uzyskujemy w bardzo atrakcyjnych cenach

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player