Wystawiennictwo, projektowanie stoisk reklamowych

Targi, eventy czy też wystawy branżowe to doskonała okazja do zaprezentowania oferty firmy, usług przez nią świadczonych, a przede wszystkim do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się zatem na udział w tego rodzaju imprezach. To właśnie do firm skierowana jest nasza szeroka oferta. Projektowanie oraz zabudowa stoisk targowych to zadania, którymi z powodzeniem zajmuje się nasz zespół doświadczonych specjalistów. Wystawiennictwo jest bowiem swego rodzaju sztuką, a sukces stoiska wystawienniczego firmy, w dużej mierze zależy od właściwego wyeksponowania jej towarów i usług. Atrakcyjne ekspozytory reklamowe, banery, standy oraz inne atrakcyjne materiały reklamowe to niezastąpione akcesoria wystawiennicze, bez których trudno sobie wyobrazić profesjonalne zaprezentowanie firmy na imprezach branżowych.

 

Wśród szerokiej oferty naszej firmy znajduje się między innymi kompleksowa budowa stoisk targowych oraz odpowiednia ich aranżacja. Nasze realizacje są doskonale przemyślane, a ich projektowanie powierzamy naszym najlepszym specjalistom. Stoiska wystawiennicze przez nich zaprojektowane umożliwiają w pełni profesjonalne, a zarazem niezwykle atrakcyjne zaprezentowanie firmy. Wzbudzają ciekawość i zainteresowanie odwiedzających i skutecznie zachęcają do wizytacji takiego stoiska. Hale wystawiennicze i targowe, w których realizujemy nasze projekty, to miejsca, które często stawiają wiele ograniczeń. Nieforemny kształt stoiska, jak również niewielkie powierzchnie targowe to nie lada wyzwania, z którymi muszą się zmierzyć nasi projektanci. Pomimo, że projektowanie i zabudowa stoisk jest trudna i czasochłonna, zawsze jednak udaje się im efektownie zagospodarować przestrzeń roboczą stoiska.

 

Targowe, jak również wystawiennicze stoiska przez nas zaprojektowane umożliwiają profesjonalne zaprezentowanie się firmy, a klientom je odwiedzającym bezproblemowe zdobycie wszelkich, niezbędnych o niej informacji.

 

Projektujemy:
- dedykowane banery reklamowe,
- roll-upy,
- standy,
- atrakcyjne systemy ekspozycyjne.

 

Dzięki nim każde stoisko targowe jest atrakcyjne wizualnie i zachęca klientów, aby to miejsce odwiedzić. Zabudowa stoisk jest tak zaprojektowana, aby każdy odwiedzający wygodnie, komfortowo oraz mile spędził tam czas.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy. Gwarantujemy, że jesteśmy w stanie zaprojektować stanowiska wystawiennicze i stoiska targowe na miarę potrzeb każdego klienta.

 

Stoiska targowe

ekspozytory

modele, makiety